שירותים

"ההצעה שלנו שווה יותר…."

המעבר לתכנת תלת מימד כדוגמת REVIT אינה מהלך קל לביצוע למשרדי תכנון, אשר צריכים גם ללמוד כלים חדשים וגם להמשיך ולתפקד על פרויקטים בשוטף. לכן פיתחנו תהליך הדרכה, ליווי והטמעה של הכלים הללו במשרדי המתכננים תוך הפרעה מינימלית למהלך היומיום מחד, ועבודה על פרויקט "חי" אמיתי שהמשרד אמון עליו מאידך.

התהליך מורכב משעות הדרכה במשרדי הלקוח, ליווי המתכננים בהבנה והכרת הכלים בעולם התלת מימד וה-BIM בכלל ולבסוף יישום הנלמד על פרויקט אמיתי, כך שהמתכנן צובר ניסיון בזמן אמת ומטמיע את החומר הנלמד בתהליך הפנמה עמוק בו הוא גם מייצר תוצרים בשכר וגם לא מבזבז זמן יקר.

בנוסף, נפתחים באופן קבוע קורסים והדרכות לאדריכלים, מעצבי פנים ואדריכלי נוף מהנדסי קונסטרוקציה ומערכות אלקטרומכניות, שכל אחד מהם מקבל התייחסות מדויקת לכלים ולאופי העבודה המתאים לכל מקצוע. למשל, הכלים שאדריכל משתמש בהם אינם בהכרח חופפים לכלים ולצרכים של מעצבי פנים ולאדריכלי נוף יש סל כלים ותוספים ייעודיים לעבודתם. לכל אחד תופרים חליפה למידותיו.

“הזמן הכי טוב לשתול עץ
היה לפני 20 שנים
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו.”

פתגם סיני

לקוחות מספרים

דרור קיבל משימה זו וליווה אותנו באופן אישי ובצורה יוצאת מן הכלל החל מהרגע הראשון, בביצוע הדרכה צמודה וליווי הפרויקט בתוכנת ה- REVIT משלב התכנון הראשוני, תוך שהוא קשוב לסוגיות התכנוניות שהעלינו בפניו, חשף אותנו לידע המקצועי הרב שלו בתוכנה, להיכרות המעמיקה שלו בתחום, סייע לנו בתושייה רבה בהתאמת הפתרונות לצרכינו, והכל תוך רמת מקצועיות ושירות מן הגבוהות שהכרנו, יכולת הדרכה ולימוד מעולות וסבלנות אין קץ. בטוחני שנעבוד עוד רבות יחד בעתיד.

עדו דאובר, דאובר אדריכלים
אני מודה לכם על העבודה שנעשתה בצורה יעילה, מהירה ואיכותית. המוצר שקיבלנו הוא ברמה גבוהה. מעורבות ה כם אישית והרקע העשיר בביצוע תרמו רבות לתוצאה מקיפה ומדויקת. למדנו כי קוואנטק הנה מקצוע , ית מאורגנת, אחראי , ת החבר'ה יורדים לפרטים הקטנים ועדיין רוא ים את התמונה הגדול ה וזה חוסך כסף למזמין .שלב פגישת התשאול מסייעת לסגירת קצוות פתוחים, בסופו של התהליך מולכם בקוואנטק , לא נשאר נושא שלא קיבל התייחסות. אני בטוח שנמשיך לשתף פעולה גם בעתיד.
גדי גודוביץ׳, גודוביץ׳ מהנדסים
דרור הינו המדריך שייחלנו לו וההמתנה לא הייתה לשווא. שלושה שיעורים חלפו והציפיה לשיעור הבא בוערת בכולם. הוא מתייחס לתפקידו כאל שליחות ומבצע אותה על הצד הטוב ביותר. לפני כל שיעור אני מקבלת למייל מערך שיעור מובנה בצורה לוגית המתאים לתהליכי ביצוע בעבודת האדריכלות ועושה שכל. אני מצלמת ומחלקת לכולם. ההדרכה נעשית עפ"י מערך זה וההרגשה הרווחת הינה שההסברים ניתנים במידה הנכונה, אין עומסי מידע שאין בהם צורך בשלב הנוכחי של הלימוד ובעיקר אינו פוסח על הסבר חיוני. בנוסף, אני מקבלת דפי עזר לתרגול והם משמשים אותנו בימים ובשעות שבין שיעור לשיעור. לצורך תרגול וגם בהם הושקעה מחשבה ולוגיקה התואמת את אשר נלמד במהלך השיעור.
הוא מנצח ביד רמה על תזמורת האדריכלים ועל כך תודתנו לו.
שרון הראל, אוקא אדריכלים

בהתחלה חששנו מהמעבר לרוויט, אך בזכות הדרכתו הצמודה והמקצועית של דרור וונגר, הצלחנו בקלות לשלוט בתוכנה ולרכוש בטחון, מה שהפך את כל התהליך לחוויה מהנה ביותר. ההוכחה הטובה ביותר לכך היא שכבר במהלך הקורס הרגשנו מספיק בטוחים על מנת להתחיל לעבוד על פרוייקטים בצורה עצמאית. שזה הישג מרשים ביותר. תודה על חומרי התרגול המושקעים שהקפדת להגיש לנו כל שיעור ושיעור, וכמובן על הסבלנות יוצאת הדופן. ניכר שאכפת לך מאוד מהצלחת לקוחותיך. ועל כך אנו מודים לך!
יישר כח.

אדר אופנהיים, גריל אופנהיים אדריכלים

חברת קוואנטק מעניקה בימים אלה שירותי ניהול וליווי תכנון במתודת BIM, בניית תקציב ואומדנים לפרויקט מלון מרינה הרצליה הכולל דירות נופש, חדרי מלון ושטחי מסחר בהיקף כולל של כ-25-אלף מ״ר.
אני שבעי רצון משירותיה של חברת קוואנטק, אשר מסייעת רבות לקידום הפרויקט וממליצים בחום על שירותיה.

יצחק חג׳ג׳, קבוצת חג׳ג׳
ברצוני להודות לחברת קוואנטק על פעילותה בתחום הכנת כתבי כמויות עבור פרויקטים בהם אני מעורב.
השירות שניתן הנו מקצועי, מהיר, סבלני ותרם הרבה להצלחת הפרויקטים. ראוי לציין כי פגישות התשאול שקוואנטק יזמה תרמו רבות לסגירת קצוות וקבלת החלטות מצד המעורבים. המעורבות הגבוהה, שיתוף הפעולה ותשומת הלב לפרטים עזרה לתכנון והוצאה לפועל של העבודה.
אני סמוך ובטוח שכל מי שישתמש בשירותים שלהם ייהנה ויחזור – כמוני.
גיא עזרן, גיא עזרן ניהול ותכנון פרויקטים